DARMOWA WYSYŁKA do Paczkomatu Inpost już od 85 zł!
Wersje językowe
Kim jesteśmy


Tworzymy z pasją drewniane kartki okolicznościowe, drewniane plakaty i nie tylko. 
Projekt @miwoodo (czyt. miłudo) powstał z miłości do drewna, aby nadać prostym gestom życzliwości oryginalną formę i trwałość. Tak, aby zachować dobrą energię... na dłużej!
Trzon marki #miłudo to my, młode małżeństwo z Wrocławia z ekipą dwóch małych łobuziaków. 
Nasze drewniane produkty tworzymy tak, aby były nietuzinkowe, sprzeciwiające się kiczowi, dodające życiu pozytywności i piękna. Nasze projekty to oryginalne, odręcznie wykonane rysunki, które są drukowane na drewnie, dzięki czemu mogą przetrwać dłużej.

Technologia AR
, którą wykorzystujemy w produktach #miłudo pozwala przekazać i zobaczyć więcej. To właśnie dzięki niej możesz dołączyć do kartki swój film z życzeniami i w unikalny sposób zaskoczyć i wywołać uśmiech na twarzy obdarowanego.

Tworzymy dla wszystkich, którzy chcą budować relacje i dzielić się dobrem. Dla klientów indywidualnych i klientów biznesowych. Chcemy, aby każdy kto do nas trafi czuł się zaopiekowany, czuł, że jest dla nas ważny, że wychodzimy naprzeciw jego potrzebom, aby odnalazł w nas wartości dobra, relacji, zaufania, trwałości i równowagi z naturą.

 


TRWAŁOŚĆ

Większość surowców, które są eksploatowane przez człowieka jest nieodnawialnych. Drewno jest pod tym względem wyjątkiem. Dzięki temu, że jest ono samą naturą, która może się stale rozwijać i odnawiać, jest ono stale dostępne. Kochamy drewno jako materiał. Uwielbiamy z nim pracować ze względu na jego trwałość i połączenie z naturą.
Wspomnienia niezwykle silnie wrysowują się w pamięć. Poprzez pielęgnowanie i pokazywanie tradycji chcielibyśmy, aby w dzisiejszym wirtualnym świecie, każdy mógł przekazać wspomnienia i zatrzymać je na dłużej w postaci drewnianego gestu, który może stać się małym arcydziełem zdobiącym półkę w pokoju lub podkładką pod ulubiony kubek.


RÓWNOWAGA

Staramy się robić jak najwięcej rzeczy z poszanowaniem naszej planety. Traktujemy drzewa jako ...naszych sprzymierzeńców i dlatego bardzo ważna jest dla nas równowaga w tym co robimy.
Wspieramy działania proekologiczne, jak również bierzemy udział w różnych spontanicznych inicjatywach związanych z nasadzeniami drzew. Uczestnictwo w działaniach na rzecz zrównoważonego rozwoju podkreśla dbałość #Miwoodo o harmonijne współistnienie człowieka ze środowiskiem naturalnym.


RADOŚĆ Z TWORZENIA

Uwielbiamy angażować swoją wyobraźnię przelewając ją na kreatywne rozwiązania i pomysły, które następnie są przekazywane naszym odbiorcom. Przywiązujemy bardzo dużą wagę, aby wszystkie nasze produkty były wytwarzane starannie i zgodnie z naszymi wartościami. Wierzymy, że twórczość jest procesem powoływania do życia czegoś nowego, dlatego bardzo skrupulatnie podchodzimy do każdego etapu produkcji, tak aby produkt końcowy był nie tylko oryginalny, ale również trwały i solidnie wykonany.
Traktujemy współpracę z naszymi podwykonawcami na zasadzie partnerstwa. Lubimy pracować w zespole i jeśli tylko to możliwe, być wszędzie osobiście, uzgadniając szczegóły nowych rozwiązań z naszymi partnerami.
Jesteśmy przekonani, że osobiste podejście, dbałość o szczegóły i radość z tworzenia są widoczne w naszych produktach, jak również mają odzwierciedlenie w satysfakcji naszych klientów.
Naszą misją jest pomoc w przekazywaniu małych dobrych gestów.

Chcielibyśmy, aby spisane na drewnie chwile i wspomnienia podkreślały wartość naszych relacji. 

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Chciałbyś nas poznać, porozmawiać, stworzyć z nami coś wyjątkowego?
Zadzwoń do nas +48 514 099 634 / +48 500 533 934 lub napisz maila kontakt@stolarniakartek.pl. Z przyjemnością wysłuchamy Twoich oczekiwań!


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl